Jedna z najbardziej doświadczonych firm studniarskich

16 lat doświadczenia w studniach wierconych!!!

 

Pan Studniarz wykonuje profesjonalne wiercenie studni głębinowych inaczej zwanych studnią wierconą.

Oferujemy wiercenie studni głębinowych, studni wierconych specjalistycznym sprzętem, wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych usług wiertniczych niezależnie od rodzaju podłoża i parametrów terenu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Stosowana przez nas metoda płuczkowa gwarantuje szybkość wykonania. Doświadczeni fachowcy i atestowany sprzęt zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam wykonać studnie w każdym miejscu, nawet tym najbardziej niedostępnym, zabezpieczając je przy tym przed napływem wód gruntowych. Pracujemy bez konieczności podłączania się do zasilania i wody, co daje nam elastyczność w wykonywanych pracach.

Przyłącza do studni głębinowych

Szukasz firmy zajmującej się podłączeniem nowo powstałej lub istniejącej studni głębinowej do domu? Skorzystaj z naszych usług! Wykonujemy profesjonalne przyłącza studni do domowych instalacji wodnych, realizując swoje usługi w sposób kompleksowy i szybki. Oferujemy także montaż zestawów hydroforowych.

Odwierty studni głębinowych

Wiercenie studni głębinowych, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami i parametrami technicznymi? Zostaw to nam! Wykonujemy odwierty studni, korzystając z najnowocześniejszych technologii i wieloletniego doświadczenia naszej kadry inżynierskiej. Swoją ofertę kierujemy do gospodarstw domowych oraz zakładów przemysłowych.

Wykonujemy usługi na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

  • Studnie pod budynki mieszkalne
  • Studnie pod systemy nawadniania
  • Studnie do osuszania terenu
  • Studnie przeciwpożarowe

Warunki wiercenia studni głębinowych

Marzy Ci się własna studnia głębinowa? Chcesz uniezależnić się od dostaw oraz jakości wody z komunalnego wodociągu? Zapoznaj się z warunkami budowy studni głębinowych do 30 m. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje dotyczące formalnych, prawnych i technicznych aspektów budowy studni.

Instalacja pompy głębinowej

Pompy głębinowe umożliwiają efektywne zaopatrzenie gospodarstw domowych i zakładów przemysłowych w wodę ze studni. Oferujemy montaż pomp głębinowych w studniach, a także ich wymianę, w trosce o zapewnienie sprawnych i bezproblemowych dostaw wody.

Lokalizacja studni głębinowej na twojej działce

Ważny też jest wybór umiejscowienia studni, oprócz planów zagospodarowania naszej działki musimy pamiętać także o zachowaniu określonych odległości: 

  • minimum 7,5 m od rowu przydrożnego,
  • minimum 5 m od granicy działki,
  • 15 m od szamb, osadnika gnilnego czy kompostowników,
  • minimum 30 metrów od oczyszczalni z drenażem rozsączającym ścieki.

Badanie wody

Badanie wody ze studni przydomowej jest najważniejszym elementem przygotowania własnego ujęcia wody. Tylko woda o odpowiedniej jakości może być bezpiecznie spożywana przez ludzi oraz wykorzystywana w gospodarstwie domowym. Woda o zlej jakości stanowi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia. Zleć nam badanie wody i miej pewność, że woda jest najlepszej jakości.

Odwodnienia wykopów z wykorzystaniem studni głębinowych.

Gdy z uwagi na dużą głębokość wykopu lub z powodu zbyt dużego napływu wód gruntowych igłofiltry okazują się nieskuteczne, z pomocą może przyjść system składający się z układu studni głębinowych czyli nazywamy to studnią depresyjną.
 
Głębokość studni głębinowej, a co za tym idzie – głębokość odwodnienia, jest praktycznie nieograniczona.
 
Wyposażona w pompę elektryczną studnia wytwarza wokół siebie lej depresyjny, czyli strefę, z której usuwana jest woda gruntowa. Wymiary leja można precyzyjnie wyliczać, dokładnie dostosowując parametry systemu odwadniającego do warunków hydrogeologicznych, tak aby spowodować obniżenie zwierciadła wody gruntowej do wymaganego poziomu.
 

Pracujemy na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Mazowieckie:

Warszawa Radom Płock Siedlce Pruszków Ostrołęka Legionowo i wszystkie okolice

Łódzkie:

Łódź Piotrków Trybunalski Skierniewice Bełchatów Brzeziny Kutno Łask Łęczyca Łowicz Opoczno Pabianice Pajęczno Poddębice Radomsko Rawa Mazowiecka Sieradz Tomaszów Mazowiecki Wieluń Wieruszów Zduńska Wola Zgierz i wszystkie okolice

Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały posiadają ATEST