Studnie głębinowe lubelskie

Pan Studniarz to jedna z najbardziej doświadczonych i renomowanych firm na polskim rynku. Od ponad 6 lat świadczymy usługi wiercenia studni głębinowych na terenie całej Polski. Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów oraz najnowocześniejszą technologię do zapewnienia najwyższej jakości usług. Cieszymy się dużym uznaniem i zaufaniem klientów. Nasz oferta jest dostępna dla wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego. Studnie głębinowe w Lubelskiem wykonujemy z wykorzystaniem najwyższej klasy wiertnic, co jest gwarancją szybkiego i precyzyjnego wykonania usługi.

odwiert studniStudnia głębinowa - co to jest?

Woda jest niezbędna do codziennego funkcjonowania w gospodarstwie domowym, ogrodniczym czy rolniczym. Niestety nie zawsze jest możliwość wykonania przyłączenia do sieci wodociągowej. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest studnia głębinowa, która przynosi wiele korzyści dla jej właścicieli. Taka studnia powstaje w wyniku odwiertu o głębokości minimum 20 metrów, który daje możliwość dotarcia do głęboko położonych warstw wodonośnych. W wykonanym otworze umieszcza się pionowe konstrukcje - rurę osłonową oraz filtracyjną. Woda ze studni głębinowej wyróżnia się niskim poziomem zanieczyszczeń chemicznych i mikrobiologicznych.

Studnie głębinowe lubelskie - czy to się opłaca?

Posiadanie studni głębinowej wiąże się z licznymi korzyściami, które obejmują:

 • Oszczędność - wykonanie studni głębinowej jest bardzo korzystne pod względem finansowym. W tym przypadku mamy do dyspozycji darmowe źródło wody, a jedyny koszt generuje pracująca pompa. Jest to zdecydowanie bardziej opłacalne rozwiązanie niż korzystanie z wody z sieci wodociągowej, której cena systematycznie rośnie.
 • Niezależność - posiadając studnię głębinową, uniezależniamy się od sieci wodociągowej nie tylko pod względem ekonomicznym. Mając własne, ekologiczne źródło wody nie musimy martwić się o wahania ciśnienia czy przerwy w dostawie wody w wyniku konserwacji, czy awarii sieci.
 • Wysoką jakość wody - wykonanie studni głębinowej to doskonała inwestycja dla osób, którym zależy na jak najwyższej jakości wody. Woda z głębin przechodzi przez kilka naturalnych warstw filtracyjnych, które usuwają z niej różnego typu zanieczyszczenia.
 • Wydajność - wykonanie studni głębinowej jest najlepszym sposobem na uzyskanie stabilnego dopływu wysokiej jakości wody w miejscach, gdzie wykonanie przyłącza do sieci, jest niemożliwe, lub bardzo kosztowne.

studnie głebinoweStudnia głębinowa - kto powinien się na nią zdecydować?

Wybudowanie własnej studni głębinowej to bardzo opłacalne, ekologiczne i bezpieczne rozwiązanie, na które bardzo często decydują się właściciele gospodarstw domowych. Studnia głębinowa wraz z niezbędną instalacją i osprzętem daje dostęp do praktycznie bezkosztowego źródła wody. Wykonanie odwiertu jest również znacznie tańsze niż przyłączenie gospodarstwa do sieci wodociągowej. Często jest to także jedyna możliwość zapewnienia stałego i stabilnego dostępu do wody.

Zalety posiadania studni głębinowej z pewnością docenią również właściciele gospodarstw ogrodniczych, rolniczych i sadowniczych, a także posiadacze działek rekreacyjnych. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które wiąże się z licznymi korzyściami i oszczędnością pieniędzy. Studnia sprawdzi się doskonale wszędzie tam, gdzie wykorzystanie wody jest szczególnie duże, co w przypadku sieci wodociągowej wiązałoby się z bardzo wysokimi kosztami.

Studnia głębinowa lubelskie - realizacja krok po kroku

Pan Studniarz oferuje kompleksowe wykonanie studni głębinowych na terenie całego województwa lubelskiego. Dla naszych klientów wykonujemy szczegółową analizę, która pozwoli określić najlepsze miejsce wykonania odwiertu oraz jego głębokość. W niektórych przypadkach przeprowadzamy również wizję lokalną w miejscu inwestycji. Następnym krokiem jest wycena projektu z uwzględnieniem takich czynników jak głębokość studni, średnica rur studziennych oraz rodzaj filtra szczelinowego. Po podpisaniu umowy wykonujemy odwiert w umówionym terminie oraz realizujemy usługi dodatkowe jak np.: przyłącze studni i montaż osprzętu studni głębinowej.

Wykonujemy usługi wiercenia i odwiertów pod różnego rodzaju przeznaczenie:

 • Studnie pod budynki mieszkalne
 • Studnie pod systemy nawadniania
 • Studnie do osuszania terenu
 • Studnie przeciwpożarowe

Usługi dodatkowe:

 • Próby wydajności studni
 • Podłączenie do instalacji wodnej
 • Zagłębianie kręgów
 • Dobór, dostawa i instalacja pompy głębinowej w zależności od wydajności studni