Studnie głębinowe Aleksandrów Łódzki

Inwestycja we własną studnie głębinową, to zysk przez lata.

Pan Studniarz wykonuje profesjonalne wiercenie studni głębinowych. Studnie wiercone, nazywane są także studniami głębinowymi lub studniami rurowymi zwykle ich głębokość przekracza 10 m, a wykonuje się je przy pomocy specjalnej wiertnicy. Studnia głębinowa działa dzięki zastosowaniu dwóch rur: rury osłonowej oraz rury filtracyjnej.

Studnie głębinowe dają szereg możliwości. Własna studnia wiercona to niezależność i wysoka jakość - woda z Twojej studni głębinowej często będzie miała lepsze parametry zdatności do użycia oraz walory smakowe niż ta z wodociągów. Dodatkowo posiadanie studni głębinowej zabezpiecza nas przed nagłymi awariami, które często mają miejsce w przypadku sieci wodociągowych.

Ale bardzo ważna jest też oszczędność, ponieważ jedną z większych zalet posiadania studni wierconej jest dostęp do darmowej wody, a co za tym idzie obniżenie rachunków za wodę i kosztów odprowadzania ścieków. Wszędzie tam, gdzie zużycie wody jest wysokie (domy z ogrodami, gospodarstwa rolne, sady, szklarnie, szkółki drzew) warto zastanowić się nad wykonaniem odwiertu aby posiadać własną studnię głębinową, ponieważ studnia głębinowa to naprawdę zysk w ujęciu ekonomicznym.

Pracujemy na terenie województwa łódzkiego: od Łodzi przez Aleksandrów Łódzki, Lutomiersk, Rzgów, Brzeziny, Piotrków Tryb.,  Pabianice , Tomaszów Maz, Bełchatów, Zgierz, Radomsko, Skierniewice. Poza województwem łódzkim nasze ekipy wiertnicze pracują także na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i terenie trójmiasta. Pełna lista miast dostepna pod linkiem studnie.

Stosowana przez nas metoda płuczkowa gwarantuje szybkość wykonania. Doświadczeni fachowcy i atestowany sprzęt zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam wykonać studnie w każdym miejscu, nawet tym najbardziej niedostępnym, zabezpieczając je przy tym przed napływem wód gruntowych. Pracujemy bez konieczności podłączania się do zasilania i wody, co daje nam elastyczność w wykonywanych pracach.

Wykonujemy usługi wiercenia i odwiertów pod różnego rodzaju przeznaczenie:

 • Studnie pod budynki mieszkalne
 • Studnie pod systemy nawadniania
 • Studnie do osuszania terenu
 • Studnie przeciwpożarowe

Usługi dodatkowe:

 • Próby wydajności studni
 • Podłączenie do instalacji wodnej
 • Zagłębianie kręgów
 • Dobór, dostawa i instalacja pompy głębinowej w zależności od wydajności studni

Wykonujemy odwierty studni depresyjnych w celu:

 • Osuszenia terenów
 • Obniżenia lustra wody

Ile kosztuje studnia głębinowa w Aleksandrowie Łódzkim?

Koszt takiej studni uzależniony jest od kilku parametrów, które przedstawiamy poniżej.

 • Przy odwiercie studni wpływ na cenę mają:

  - głębokość studni wierconej
  - średnica rur studziennych
  - rodzaj filtru szczelinowego

 • Przy montażu i uzbrojeniu studni wpływ na cenę mają:

  - rodzaj obudowy studni
  - rodzaj pompy głębinowej
  - rodzaj instalacji zestawu tłocznego
  - wielkość zbiornika hydroforowego
  - rodzaj głowicy studziennej
  - liczba kręgów betonowych
  - rodzaj pompy, hydroforu, wyłącznika ciśnieniowego
  - długość rurociągu doprowadzający wodę do domu
  - głębokość wykopu, kanał tłoczny, zasilanie

Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały posiadają ATEST

Pan Studniarz zajmuje się wierceniem studni od 16 lat. Po prostu wie najlepiej, jak to robić. Stawia przy tym na bezpieczeństwo, profesjonalizm i elastyczność. Studnia dla domu, a może pod działalność rolniczą czy przemysłową? Dla nas to nic trudnego. Powiedz, czego potrzebujesz! My zajmiemy się resztą.