Studnie głębinowe Łódzkie

Inwestycja we własną studnie głębinową, to zysk przez lata.

Pan Studniarz wykonuje profesjonalne wiercenie studni głębinowych, zwanych także studniami rurowymi. Zazwyczaj ich głębokość przekracza 10 metrów, a do ich wiercenia wykorzystywana jest specjalna wiertnica. Studnie te składają się z dwóch rur: rury osłonowej oraz rury filtracyjnej, które umożliwiają ich sprawną pracę.

Studnie głębinowe oferują wiele korzyści. Posiadając własną studnię, zyskujemy niezależność i wysoką jakość wody, która często ma lepsze parametry zdatności do użytku oraz smak niż woda dostarczana przez wodociągi. Dodatkowo, posiadanie studni głębinowej zapewnia nam ochronę przed nagłymi awariami, które zdarzają się często w przypadku sieci wodociągowych.

Oszczędność na rachunkach za wodę

Bardzo ważna jest też oszczędność, ponieważ jedną z większych zalet posiadania studni wierconej jest dostęp do darmowej wody, a co za tym idzie obniżenie rachunków za wodę i kosztów odprowadzania ścieków. Wszędzie tam, gdzie zużycie wody jest wysokie (domy z ogrodami, gospodarstwa rolne, sady, szklarnie, szkółki drzew) warto zastanowić się nad wykonaniem odwiertu aby posiadać własną studnię głębinową, ponieważ studnia głębinowa to naprawdę zysk w ujęciu ekonomicznym.

Metoda płuczkowa

Stosowana przez nas metoda płuczkowa gwarantuje szybkość wykonania. Doświadczeni fachowcy i atestowany sprzęt zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam wykonać studnie w każdym miejscu, nawet tym najbardziej niedostępnym, zabezpieczając je przy tym przed napływem wód gruntowych. Pracujemy bez konieczności podłączania się do zasilania i wody, co daje nam elastyczność w wykonywanych pracach.

Koszt studni głębinowej

Ile kosztuje studnia głębinowa w Łódzkim?

Koszt takiej studni uzależniony jest od kilku parametrów, które przedstawiamy poniżej.

  • Przy odwiercie studni wpływ na cenę mają:

  - głębokość studni wierconej
  - średnica rur studziennych
  - rodzaj filtru szczelinowego

  • Przy montażu i uzbrojeniu studni wpływ na cenę mają:

  - rodzaj obudowy studni
  - rodzaj pompy głębinowej
  - rodzaj instalacji zestawu tłocznego
  - wielkość zbiornika hydroforowego
  - rodzaj głowicy studziennej
  - liczba kręgów betonowych
  - rodzaj pompy, hydroforu, wyłącznika ciśnieniowego
  - długość rurociągu doprowadzający wodę do domu
  - głębokość wykopu, kanał tłoczny, zasilanie

Atesty

Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały posiadają ATEST

Pan Studniarz zajmuje się wierceniem studni od 16 lat. Po prostu wie najlepiej, jak to robić. Stawia przy tym na bezpieczeństwo, profesjonalizm i elastyczność. Studnia dla domu, a może pod działalność rolniczą czy przemysłową? Dla nas to nic trudnego. Powiedz, czego potrzebujesz! My zajmiemy się resztą.

Obszar naszych prac

Pracujemy na terenie województwa łódzkiego: od Łodzi przez Piotrków Tryb.,  Pabianice , Tomaszów Maz, Bełchatów, Zgierz, Radomsko, Skierniewice. Poza województwem łódzkim nasze ekipy wiertnicze pracują także na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i terenie trójmiasta.